O mnie słów kilka

Jestem mamą dwóch wspaniałych przedszkolaków. Jestem żoną zapracowanego przedsiębiorcy, który kocha to co robi. Uwielbiam aktywny wypoczynek w górach oraz czytanie książek na plaży. Prowadzę własną firmę ciągle się rozwijając. Jestem panią domu, choć nie perfekcyjną. Z wykształcenia informatyk oraz kosmetyczka - również z zamiłowania. I o tym piszę. Bo mając dzieci trzeba również mieć pasje. Trzeba się wciąż rozwijać, poznawać siebie nawzajem. Nigdy nie zapominając o sobie.

Skoro tu zaglądasz to prawdopodobnie jesteś lub niedługą zostaniesz Mamą. A bycie mamą to nie lada gratka. To wielkie szczęście. Ale i wielka odpowiedzialność. Wielkie obowiązki. Bywasz niewyspana, zmęczona, zdenerwowana. W domu ciągle panuje chaos, a sił nie przybywa... Na domiar złego w lustro lepiej nie patrzeć... Możesz to zmienić 🙂

Przez kilka lat poznawałam tajniki bycia kobietą idealną... bycia mamą idealną... I wiecie co? Nie ma ludzi idealnych:) Ale można do tego ideału dążyć. Z przymrużeniem oka. Zdrowo. Z uśmiechem. Bo bycie mamą jest cudowne. Ale nie wolno zapominać o sobie. Bo bycie mamą idealną, to bycie mamą uśmiechniętą!

MamaIdealna.pl   ....bo wciąż jesteś kobietą!

cover szpilki Kontakt: zapytaj@mamaidealna.pl

Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.